Filma Me Titra Shqip: Spider-Man: No Way Home

148 min 2021 8.2 / 9880
Viti: Dec 15, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9675.798
Shikime: 14331
Pershkrimi
Peter Parker është i demaskuar dhe nuk është më në gjendje të ndajë jetën e tij normale nga rreziku i të qenit një Super Hero. Kur ai kërkon ndihmë nga Doctor Strange, rreziku shtohet, duke e detyruar atë të zbulojë se çfarë do të thotë me të vërtetë të jesh Spider-Man.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR