Filma Me Titra Shqip: A Perfect Man

103 min 2015 6.9 / 479
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Mar 18, 2015
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 7.598
Shikime: 2814
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Mateu është një shkrimtar i ri 25-vjeçar i cili ëndërron të botojë romanin e tij. Një ditë ai gjen dorëshkrimin e një plaku që sapo ka vdekur dhe e boton në emër të tij, por sekreti i tij zbulohet shpejt.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR