Filma Me Titra Shqip: A California Christmas: City Lights

90 min 2021 6.8 / 44
Kategoria: Romance Komedi Dramatik
Viti: Dec 16, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 37.666
Shikime: 2788
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Vazhdim i "Një Krishtlindje në Kaliforni". Ndjek Kelli dhe Xhosef një vit pasi ata ranë në dashuri, tani drejtojnë një fermë qumështi dhe punishte vere, por romanca e tyre kërcënohet kur detyrimet e biznesit dhe familjare e thërrasin Xhosefin në qytet.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR