Filma Me Titra Shqip: Heart of Champions

119 min 2021 6.3 / 3
Kategoria: Histori Dramatik
Viti: Sep 16, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 3.458
Shikime: 1728
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjatë vitit të tyre të fundit në një universitet sportiv në 1999, jeta e një grupi miqsh dhe shokësh të të njëjtiti ekip ndryshon përgjithmonë kur një veteriner ushtrie merr përsipër të bëhet trajneri i ekipit të tyre jofunksional të kanotazhit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR