Filma Me Titra Shqip: Plan A

109 min 2021 6.3 / 22
Kategoria: Thriller
Viti: Aug 16, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 268.468
Shikime: 3214
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në vitin 1945, një grup hebrenjsh të mbijetuar të holokaustit planifikuan të helmonin sistemin e ujit në Gjermani. Filmi tregon operacionin sekret të rrezikshëm dhe të guximshëm që u quajt - Plani A.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR