Filma Me Titra Shqip: The Novice

94 min 2021 6.9 / 14
Kategoria: Dramatik Thriller
Viti: Dec 17, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 29.365
Shikime: 3991
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një studente e vitit të parë i bashkohet universitetit të vozitjes dhe fiksohet fizikisht dhe psikologjikisht te jetë më e mira, pavarësisht çmimit që duhet të paguaj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR