Filma Me Titra Shqip: Don't Look Up

138 min 2021 7.3 / 1481
Viti: Dec 7, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 445.705
Shikime: 4270
Pershkrimi
Dy astronomë duhet të dalin në media dhe të paralajmërojnë njerëzit se një kometë po i drejtohet Tokës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR