Filma Me Titra Shqip: Lou!

104 min 2014 5.6 / 187
Kategoria: Komedi
Viti: Oct 8, 2014
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 5.7
Shikime: 2680
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Lulu i kalon ditët duke ngrënë ushqim të porositur, duke luajtur me macen e saj dhe duke spiunuar një fqinj të çuditshëm, por kur nëna e saj bie në dashuri, jeta e saj merr një kthesë të papritur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR