Filma Me Titra Shqip: Sex Weather

90 min 2018 6.3 / 45
Kategoria: Romance Dramatik Komedi
Viti: Oct 1, 2018
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 40.953
Shikime: 9731
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Sidnej dhe Derëll u takuan gjatë xhirimeve te filmit të tij. Dy vite pas përfundimit të filmit, ata takohen përsëri. Diçka do të ndodhë mes tyre, por gjërat tani janë ndryshe.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR