Filma Me Titra Shqip: The Last Son

96 min 2021 6.2 / 13
Kategoria: Aksion Dramatik Aventure
Viti: Dec 10, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.843
Shikime: 2756
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një i jashtëligjshëm vrasës mëson se është i mallkuar nga një profeci: "Një nga fëmijët e tij do ta vrasë atë". Për ta parandaluar këtë, ai vret secilin nga fëmijët e tij të larguar, duke përfshirë djalin e humbur prej kohësh, Kalin. Me gjuetarët e tjerë dhe Sherif Solomonin, duhet të gjejë një mënyrë për të ndaluar fëmijët e tij dhe për t'i dhënë fund mallkimit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR