Filma Me Titra Shqip: Blue Is the Warmest Color

180 min 2013 7,1 / 2686
Kategoria: Romance Dramatik
Viti: Oct 9, 2013
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 8,054
Shikime: 3468
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jeta e Adele-s ndryshon, kur ajo takon Emm-en, një grua e re me flokë ngjyrë blu, e cila do të lejojë atë për të zbuluar dëshirën, për të mbrojtur veten si grua dhe si një e rritur. Para të tjerëve, Adele rritet, kërkon veten, humb veten dhe në fund të fundit e gjen veten me anë të dashurisë dhe humbjes.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR