Filma Me Titra Shqip: Valentine Ever After

85 min 2016 6.5 / 46
Kategoria: Romance
Viti: Feb 13, 2016
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9.842
Shikime: 3674
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur një aksident i kthen pushimet në Vioming në shërbim komunitar, vajzat e qytetit të madh Xhulia dhe Sidnei zbulojnë një kauzë bamirësie që mund të ndryshojë jetën e tyre. Një film origjinal i Hallmark.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR