Filma Me Titra Shqip: Being the Ricardos

132 min 2021 6.6 / 119
Kategoria: Dramatik Histori
Viti: Dec 10, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 330.872
Shikime: 1845
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në vitin 1952, çifti i famshëm i Hollivudit Lucille Ball dhe Desi Arnaz përballen me pengesa personale dhe profesionale që kërcënojnë karrierën e tyre, marrëdhënien e tyre dhe shfaqjen e tyre të suksesshme televizive.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR