Filma Me Titra Shqip: Doctor Lisa

120 min 2020 7.9 / 10
Kategoria: Dramatik Histori
Viti: Oct 22, 2020
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 1.661
Shikime: 2105
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kjo është historia e një dite në jetën e Elizaveta Glinka-s, drejtuese e fondacionit “Fair Care”, filantropiste, mjeke dhe aktiviste për të drejtat e njeriut. Elizaveta dhe bashkëshorti i saj Gleb do të festojnë 30 vjetorin e martesës. Por kërkesa e pazakontë e babait të një vajze që vuan nga një sëmundje e rëndë sjell shumë rrethana të papritura në në këtë ditë të planifikuar mirë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR