Filma Me Titra Shqip: Ghostbusters: Afterlife

124 min 2021 7.2 / 426
Viti: Nov 11, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 486.486
Shikime: 2788
Pershkrimi
Kur një nënë e vetmuar dhe dy fëmijët e saj shpërngulen në një qytet të ri, këta të fundit zbulojnë se kanë një lidhje me Ghostbusters-at origjinalë dhe trashëgiminë sekrete që la pas gjyshi i tyre. Ndërsa Phoebe eksploron fermën, zbulon pajisje të njohura dhe madje një kërcënim të mbinatyrshëm, ajo gjen informacion për pemën e saj familjare. Megjithatë, sa më shumë mëson Phoebe, aq më shumë rritet përçarja midis vajzës dhe nënës, që e percepton shkencën si një humbje kohe...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR