Filma Me Titra Shqip: In the Forests of Siberia

105 min 2016 6.9 / 89
Kategoria: Aventure Dramatik
Viti: Jun 15, 2016
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 6.218
Shikime: 2203
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Përpara pafundësisë së Taigës Siberiane, në brigjet e liqenit të ngrirë Baikal, një ekzekutiv Parizian i arratisur nga qyteti, do të gjejë gjithçka që ka ëndërruar ndonjëherë: të përjetojë thellësisht heshtjen, vetminë dhe hapësirën.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR