Filma Me Titra Shqip: Monstrum

106 min 2018 6.7 / 83
Viti: Sep 12, 2018
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 7.57
Shikime: 2537
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jon Gion një komandant besnik i mbretit Jung Jong kthehet në vendlindje për të luftuar një përbindësh që kërcënon jetën dhe pushtetin e mbretit. Me rikthimin e tij kupton që përbindëshi nuk është kërcënimi më i madh i mbretërisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR