Filma Me Titra Shqip: The Hunger Games: Mockingjay - Part 1

123 min 2014 6,8 / 11010
Viti: Nov 18, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 37,306
Shikime: 969
Pershkrimi
Katnis Everdin është në rrethin e 13-të pasi ajo thyen lojrat gjithmonë. Nën udhëheqjen e Presidentes Koin dhe këshillat e miqve të saj të besuar, Katnis hap krahët e saj siç vetëm ajo di dhe lufton për të ruajtur Pitan dhe inkurajon një komb të tërë të lëvizur përpara. Kjo luftë do përcaktojë fatin e Panemit përgjithmonë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR