Filma Me Titra Shqip: Planes: Fire & Rescue

83 min 2014 6.1 / 641
Viti: Jul 17, 2014
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 30.624
Shikime: 1255
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Kur Dasti mëson se motori i tij është dëmtuar dhe mund të mos garojë më kurrë, bashkohet me një njësi zjarrfikësish pyjorë që të trajnohet si zjarrfikës.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR