Filma Me Titra Shqip: Rumble

95 min 2021 7.3 / 84
Kategoria: Familje Komedi Animacion
Viti: Dec 15, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 77.308
Shikime: 3078
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në një botë ku përbindëshat gjigantë dhe njerëzit bashkëjetojnë, përbindëshat garojnë në një sport të njohur botëror të mundjes profesioniste. Tani që qyteti Stoker, ka humbur kampionin e padiskutueshëm bashkë me trajnerin e tij, u mbetet dy fëmijëve të tyre, të përpiqen të mbajnë gjallë kujtimin e prindërve, por edhe të shkruajnë historinë e vet…
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR