Filma Me Titra Shqip: Starred Up

106 min 2013 7.1 / 752
Kategoria: Dramatik
Viti: Sep 9, 2013
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10.421
Shikime: 1820
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Erik Love, 19 vjeç, futet në burg. Në ditën e tij të parë, ai sulmon një tjetër të burgosur dhe disa roje. Atij i ofrohet terapi në grup dhe babai i tij, gjithashtu një i burgosur, përpiqet ta ndreqë djalin e tij . A a ja del ai të rehabilitohet?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR