Filma Me Titra Shqip: The Fortress

140 min 2017 6.6 / 81
Viti: Oct 3, 2017
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 9.82
Shikime: 2299
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Në 1636, Dinastia Qing sulmon Joseonin.Mbreti Injo detyrohet të tërhiqet në Fortesën malore të qytetit Namhansanseong.Ata janë të izoluar nga bota jashtë.Ndërkohë që në oborrin mbretëror ka përplasje mes ministrave në lidhje me zgjidhjen e kësaj situate. Të gjendur përpara një zgjedhje të vështirë dhe një të ftohti të acarë, çfarë do të vendosi mbreti Injo?
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR