Filma Me Titra Shqip: The Innocents

117 min 2021 6.7 / 20
Kategoria: Thriller Horror Dramatik
Viti: Sep 3, 2021
Gjuha Origjinale: NO
Popullariteti: 47.914
Shikime: 3850
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Gjatë kohës së dritave polare një grup fëmijësh zbulojnë fuqitë e tyre të errëta dhe misterioze ndërkohë që të rriturit nuk i shohin, por kjo lojë merr një kthesë të rrezikshme.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR