Filma Me Titra Shqip: We Broke Up

82 min 2021 5.7 / 16
Kategoria: Komedi
Viti: Apr 23, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 94.495
Shikime: 2498
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Lori dhe Dagi një çift që bashkëjeton prej vitesh ndahen vetëm pak ditë përpara martesës së motrës së Lorit. Për të mos prishur gëzimin sillen sikur janë akoma bashkë deri në fundjavë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR