Filma Me Titra Shqip: National Champions

116 min 2021 7.7 / 10
Kategoria: Dramatik
Viti: Dec 10, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 27.456
Shikime: 3028
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Ndiqni historinë e qendërmbrojtësit elitar, i cili bojkoton ndeshjen më të madhe të vitit, në mënyrë që të luftojë për kompensim të të drejtave, barazi dhe respekt për studentët-sportistë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR