Filma Me Titra Shqip: The Ultimate Gift

114 min 2007 7.7 / 323
Kategoria: Romance Dramatik Familje
Viti: Mar 9, 2007
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 27.114
Shikime: 2523
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një miliarder i ndjerë i lë nipit të tij të rritur të llastuar një sërë detyrash të çuditshme për të kryer në mënyrë që të marrë "dhuratën më të madhe" dhe ky i fundit nuk e ka as idenë më të vogël se çfarë mund të jetë kjo dhuratë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR