Filma Me Titra Shqip: Summer Rebels

92 min 2020 5 / 1
Kategoria: Familje
Viti: Aug 13, 2020
Gjuha Origjinale: SK
Popullariteti: 0.703
Shikime: 1441
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Jonasi dëshiron të kalojë një verë argëtuese në lumë tek gjyshi i tij, por mamaja e tij ka plane të tjera. Ai ia mbath te shtëpia e gjyshit për të nisur një aventurë plot me shkujdesje, miqësi, gabime dhe rebelizëm
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR