Filma Me Titra Shqip: A Gang Story

102 min 2011 6.8 / 261
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Nov 10, 2011
Gjuha Origjinale: FR
Popullariteti: 7.733
Shikime: 3954
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Edmondi dhe Serge formojnë Gang des Lyonnais, një bandë përgjegjëse për grabitje të shumta të armatosura në vitet 1970.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR