Filma Me Titra Shqip: Harry Potter 20th Anniversary: Return to Hogwarts

103 min 2022 8.5 / 600
Kategoria:
Viti: Jan 1, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2117.263
Shikime: 3748
Pershkrimi
Aktorët nga të gjithë filmat e "Harry Potter" ribashkohen në një retrospektive speciale për të festuar përvjetorin e filmit të parë, duke përfshirë intervista dhe biseda të aktorëve.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR