Filma Me Titra Shqip: Drastic Measures

80 min 2019 0 / 0
Kategoria: Krim
Viti: Mar 20, 2019
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 0.6
Shikime: 2387
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një çift që po lufton për martesën e tyre shkojnë jashtë qytetit për fundjavë dhe përballen me vizitorë të papritur që i sfidojnë në çdo hap.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR