Filma Me Titra Shqip: Arbëria

78 min 2019 5.1 / 4
Kategoria: Dramatik
Viti: Mar 26, 2019
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 2.278
Shikime: 4145
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Pas vdekjes së të atit, Aida kthehet në fshatin e saj arbëresh dhe përballet me ndjenjat e ndërlikuara për origjinën e saj.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR