Filma Me Titra Shqip: The Whole Truth

125 min 2021 6.4 / 76
Kategoria: Horror
Viti: Dec 2, 2021
Gjuha Origjinale: TH
Popullariteti: 470.743
Shikime: 2673
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur Pim dhe Put pengohen në një vrimë të çuditshme në murin e shtëpisë së gjyshërve, incidente të tmerrshme zbulojnë sekrete të këqija për familjen e tyre.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR