Filma Me Titra Shqip: The Worst Person in the World

128 min 2021 7.5 / 113
Kategoria: Komedi Dramatik Romance
Viti: Oct 13, 2021
Gjuha Origjinale: NO
Popullariteti: 30.245
Shikime: 3961
Pershkrimi
Kronikat e katër viteve në jetën e Xhulit, një gruaje të re që lundron në ujërat e trazuara të jetës së saj të dashurisë dhe lufton për të gjetur rrugën e saj të karrierës, duke e bërë atë të shikojë realisht se kush është në të vërtetë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR