Filma Me Titra Shqip: Tokyo Revengers

120 min 2021 8.7 / 54
Kategoria: Aksion Dramatik
Viti: Jul 9, 2021
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 46.034
Shikime: 3116
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një dështak në moshë së mesme udhëton në kohë , në vitet e gjimnazit dhe për të shpëtuar dashurinë e jetës së tij nga fatkeqësia e së ardhmes, ai duhet të bëhet udhëheqësi i një bande të frikshme shkollore.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR