Filma Me Titra Shqip: A Hard Day

111 min 2014 7,1 / 173
Kategoria: Aksion Krim Thriller
Viti: May 29, 2014
Gjuha Origjinale: KO
Popullariteti: 7,055
Shikime: 653
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një detektivi papritur i bëhet dita e vështirë, dhe ngjarjet e mëposhtme ndodhin për të në më pak se 24 orë: Njoftohet për divorc nga gruaja e tij. Mamaja i vdes. Shtyp aksidentalisht me makinë një person dhe përfshihet në një histori vërtet të ngatërruar...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR