Filma Me Titra Shqip: Fire

120 min 2020 8.8 / 93
Kategoria: Aksion Dramatik
Viti: Dec 24, 2020
Gjuha Origjinale: RU
Popullariteti: 8.257
Shikime: 2576
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Historia heroike e zjarrfikësve dhe shpëtimtarëve të Shërbimit të Mbrojtjes Ajrore të Pyjeve në Rusi. Të stërvitur për t’u rezistuar elementeve të pamëshirshme natyrore dhe për t’u ardhur në ndihmë njerëzve në vështirësi, një grup shpëtimtarësh, bashkë me banorët e një fshati, gjenden të rrethuar nga flakët...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR