Filma Me Titra Shqip: Even Mice Belong in Heaven

80 min 2021 7.3 / 6
Viti: Oct 1, 2021
Gjuha Origjinale: CS
Popullariteti: 12.695
Shikime: 1914
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Një film për dy armiq të vdekshëm - një mi i vogël dhe një dhelpër, të cilët pas një aksidenti fatkeq, takohen në parajsën e kafshëve. Ata humbasin instinktet e tyre natyrore dhe bëhen miqtë më të mirë. Dëshira e tyre për të qëndruar së bashku pasi të kthehen në tokë realizohet, por ata rilindin në role të kundërta. Falë fuqisë së miqësisë ata mund të kapërcejnë edhe atë që duket e pamundur.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR