Filma Me Titra Shqip: Admiral

128 min 2015 6.4 / 115
Viti: Jan 29, 2015
Gjuha Origjinale: NL
Popullariteti: 7.058
Shikime: 3363
Trailer: YouTube YouTube
Pershkrimi
Ngjarjet zhvillohen në kohën kur republika e sapoformuar e Hollandës sulmohet nga Anglia, Franca dhe Gjermania dhe për më tepër vet vendi është në prag të luftës civile. Në të tillë situate emergjente vetëm një njeri mund të drejtoj armën më të fortë të vendit, flotën holandeze. Dhe ai njeri quhet admiral Mishiel de Ruiter.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR