Filma Me Titra Shqip: How I Fell in Love with a Gangster

179 min 2022 6.4 / 27
Kategoria: Krim Dramatik
Viti: Jan 5, 2022
Gjuha Origjinale: PL
Popullariteti: 257.176
Shikime: 3010
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Një grua misterioze rrëfen ngritjen dhe rënien e Nikodemit "Niko?" Skotarczak, një nga gangsterët më të mëdhenj në historinë e Polonisë.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR