Filma Me Titra Shqip: The Tragedy of Macbeth

105 min 2021 7.1 / 67
Kategoria: Dramatik Lufte
Viti: Dec 5, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 84.363
Shikime: 3704
Pershkrimi
Një lord skocez bindet nga një treshe shtrigash se do të bëhet Mbreti i ardhshëm i Skocisë dhe gruaja e tij ambicioze e mbështet atë në planet e tij për të kapur pushtetin.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR