Filma Me Titra Shqip: Ashley Jones Is Perfectly Normal

83 min 2021 6 / 2
Kategoria: Komedi Romance
Viti: Nov 23, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 2.509
Shikime: 1647
Trailer: YouTube
Pershkrimi
E dëshpëruar për të rifituar jetën e saj pasi ishte diagnostikuar me një sëmundje të çuditshme, Eshli Xhons duhet të përballet me kuptimin e vërtet të "normalsisë" në një botë identitetesh të gabuara, miqsh shumë të vjetër dhe qoftesh të helmuara.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR