Filma Me Titra Shqip: Hell Hath No Fury

94 min 2021 6.9 / 32
Kategoria: Aksion Lufte
Viti: Nov 5, 2021
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9.619
Shikime: 2811
Trailer: YouTube
Pershkrimi
E cilësuar si tradhtare nga bashkatdhetarët e saj, shtetasja franceze Marie DuJardin shpëtohet nga ushtarët amerikanë me një kusht: për të mbijetuar, ajo duhet t'i çojë ata në një depo ari të gjuajtur nga nazistët, rezistenca franceze dhe amerikanët.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR