Filma Me Titra Shqip: Hotel Transylvania: Transformania

87 min 2022 7.7 / 893
Viti: Jan 13, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 9885.664
Shikime: 4697
Pershkrimi
Drakula, drejtuesi i nje hoteli luksoz larg botës së njerëzve, bëhet paranojak kur një djalë i ri zbulon hotelin dhe dashurohet me vajzën e tij.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR