Filma Me Titra Shqip: Husband & Wife

100 min 2017 6.7 / 287
Kategoria: Komedi
Viti: Apr 13, 2017
Gjuha Origjinale: IT
Popullariteti: 7.01
Shikime: 2789
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Të martuar prej dhjetë vitesh, dhe në krizë të plotë, një çift mendon për divorcin. Por pas një eksperimenti shkencor të dështuar, ata papritmas e gjejnë veten brenda trupit të njeri-tjetrit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR