Filma Me Titra Shqip: The King's Daughter

94 min 2022 7.7 / 98
Kategoria: Fantazi Dramatik Romance
Viti: Jan 21, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 340.427
Shikime: 4644
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Duke shpresuar se do të arrijë përjetësinë, Mbreti Luis XIV (Pirs Brosnan) kap një sirenë dhe do te vjedhë forcën e saj jetësore, por një zbulim i vajzës së tij të paligjshme kërcënon të prishë planet e mbretit.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR