Filma Me Titra Shqip: Brazen

94 min 2022 4.7 / 127
Kategoria: Thriller Mister Dramatik
Viti: Jan 13, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 689.931
Shikime: 4260
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Kur motra e saj vritet dhe zbulohet jeta e saj e dyfishtë si interpretuese në internet, Grejs injoron paralajmërimet e një detektivi gjakftohtë dhe përfshihet në këtë rast.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR