Filma Me Titra Shqip: Before Sunset

80 min 2004 7,8 / 1704
Kategoria: Dramatik Romance
Viti: Feb 10, 2004
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 10,742
Shikime: 1644
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Nëntë vjet pas takimit të parë, Xhesi dhe Selina takohen përsëri me njëri-tjetri. Xhesi është martuar dhe ka fëmijë dhe është bërë shkrimtar duke treguar historinë e nëntë viteve më parë....
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR