Filma Me Titra Shqip: The House

97 min 2022 7.1 / 134
Viti: Jan 14, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 14.76
Shikime: 3625
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Në epoka të ndryshme, një familje e varfër, një developer në ankth dhe një pronare e mërzitur lidhen me të njëjtën shtëpi misterioze në këtë komedi të errët të animuar.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR