Filma Me Titra Shqip: Inuyashiki

127 min 2018 7.7 / 103
Viti: Apr 20, 2018
Gjuha Origjinale: JA
Popullariteti: 91.751
Shikime: 3513
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Inuyashiki Ichirou është një oficer 58 vjeçar mund të quhet i pafat pasi shoqëria dhe familja nuk e respektojnë.Për më tepër ai zbulon se është i sëmur me kancer dhe i ka mbetur pak kohë jetë.Kur duket sikur gjithçka po shkon për keq, një dritë aliene ndriçon qiellin dhe vendin ku qëndron Ichirou.Ai zgjohet duke mos parë asnjë dëmtim, por më vonë do të kuptojë se i janë dhuruar fuqi prej super-heroi dhe do të fitojë respektin e të gjithëve... vetëm nëse do ketë të tjerë me ato fuqi si ai...
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR