Filma Me Titra Shqip: Munich: The Edge of War

129 min 2022 6.8 / 73
Kategoria: Dramatik Histori
Viti: Jan 6, 2022
Gjuha Origjinale: EN
Popullariteti: 79.582
Shikime: 2448
Trailer: YouTube
Pershkrimi
Hitleri përgatitet të pushtojë Çekosllovakinë dhe qeveria e Nevil Chamberlein kërkon një zgjidhje paqësore. Një nëpunës civil britanik dhe një diplomat gjerman, udhëtojnë në Mynih për të ruajtur paqen.
Njoftime falas, njoftime pune


FILMAT E SYGJERUAR